10 مدل موی ساده برای پسران که در سال 2023 باید امتحان کنند

10 مدل موی ساده برای پسران که در سال 2023 باید امتحان کنند

10 مدل موی ساده برای پسران که در سال 2022 باید امتحان کنند
به دنبال مدل موی آسان برای پسران هستید؟ هیچ چیز مانند بیدار شدن در صبح و عدم نگرانی در مورد اینکه چه مدت طول می کشد تا موهای خود را قبل از اینکه به زمین بخورید، نیست، پس چرا همه چیز را پیچیده کنید؟ مدل مو یا مدل مویی را انتخاب کنید که نگهداری از آن آسان باشد، و همه چیز در جهان درست خواهد شد – از نظر مدل مو، یعنی.

20 مدل موی ساده برای پسران
برای پیدا کردن ظاهر مناسب به کمک نیاز دارید؟ ما شما را با لیستی از مدل موی آسان برای پسران پوشش داده ایم. تا زمانی که مطابقت خود را پیدا کنید، پیمایش کنید. به ما اعتماد کنید، اینجاست:

1. برش طاس

مدل موی جدید در پندار بختیاری

اگر این ساده ترین مدل مو برای پسرها نیست، ما نمی دانیم چیست. اگر به دنبال چیزی هستید که اصلاً نیازی به استایل نداشته باشد، به سراغ کات طاس بروید.

2. سبک برس

مدل مو جدید

آیا تا به حال شده که بخواهید یک یا دو ضربه برس انجام دهید و خانه خود را ترک کنید؟ خوب، شما می توانید با این مدل مو. موها را به پهلو برس بزنید و از AX Clean Cut Look: Classic Pomade استفاده کنید تا استایل خود را در جای خود قرار دهید.

3. سزار

تنها چیزی که برای مدل دادن به این مدل موی الهام گرفته از دهه 90 نیاز دارید یک برس است، به همین دلیل است که در لیست ما قرار گرفته است. موهای خود را به جلو برس بزنید تا حالت خود را مرتب نگه دارید.

4. سبک کوتاه صاف

به دنبال چیزی تمیز و درجه یک با روکش صاف هستید؟ این ظاهر را امتحان کنید. برای اطمینان از نتیجه ای صاف و بدون وز از یک پوماد حالت دهنده استفاده کنید.

5. شانه پشت

به این فکر کنید که موهایتان را به عقب شانه کنید و کمی حجم دهید. از یک سشوار برای کمک به ایجاد ارتفاع در ریشه ها استفاده کنید.

6. فرهای کم برش

بافت موهای مجعد خود را در آغوش بگیرید و آن را با کوتاه کردن کوتاه نگه دارید. از ژل کنترلی Dove Men+Care برای مشخص کردن فرهای خود در هنگام استایل استفاده کنید.

7. برش بلند و لایه ای

یک استایل آسان با کمی قد می خواهید؟ افکت لایه ای را دریافت کنید که به ایجاد حجم و حرکت نیز کمک می کند.

8. کم برش

این یک ظاهر ساده روزمره است که سبک کردن آن نیز بسیار آسان است. یک خمیر کنترلی مانند Dove Men + Care Medium Hold Moulding Paste روی موهایتان بزنید تا ظاهرتان در جای خود بماند.

9. مرد مود روز

موهای کوتاهی دارید که برای ایجاد دم اسبی کافی باشد؟ برای تغییر از استایل و شانه زدن روزانه خود فاصله بگیرید و یک پونی مرد را امتحان کنید.

10. موهاک

دورانی که مردم از سبک سنتی موهاک استفاده می کردند گذشته است. به ظاهر خود حالتی مدرن بدهید تا از بقیه متمایز شود.

13 حقیقت در مورد موهای مردانه
از آنجایی که سر موهایتان را هر جا که می روید با خود حمل می کنید، ممکن است زیاد به آن فکر نکنید. اما حقایق عجیبی در مورد موهای مردانه وجود دارد که می تواند باعث شود تا بیشتر از موهای شیک خود قدردانی کنید. در اینجا حقایقی جالب در مورد موهای شما وجود دارد که ممکن است شما را شگفت زده کند.

اگر قصد دارید موهای خود را رشد دهید، به شما کمک می کند تا بدانید چه مدت می توانید منتظر بمانید تا به نقطه عطف خاصی از طول برسد. موها به طور متوسط هر 2 هفته یک بار ¼ اینچ رشد می کنند. به طور متوسط، موها حدود سه سال طول می کشد تا به طول شانه برسند و برای رسیدن به کمر باید هفت سال رشد کنند. بنابراین اگر می خواهید طولانی مدت باشید، فقط صبور باشید
یک واقعیت نسبتاً شگفت‌انگیز در مورد موهای مردان به ویژه این است که در واقع سریع‌تر از موهای زنان رشد می‌کنند. اما هی بچه ها، همه چیز نباید یک مسابقه باشد!
آیا فکر می کنید عضلات شما قوی هستند؟ دوباره فکر کن! یک تار موی سالم می تواند وزن 6.5 پوند را تحمل کند. این بدان معنی است که بین هر تار، کل سر شما می تواند تا دو تن را تحمل کند! با این حال، ما لزوماً آزمایش این موضوع را پیشنهاد نمی کنیم.
اگر صحبت از کل موهای شما شد، یک فرد به طور متوسط 100000 تار مو روی سر خود دارد. با این حال، میزان واقعی موی افراد بسیار متفاوت است.
در حالی که مغز استخوان سریعترین رشد در بدن انسان است، مو در رتبه دوم قرار دارد.
رایج ترین رنگ مو در جهان سیاه است و کمیاب ترین رنگ مو در جهان قرمز است که تنها حدود یک درصد از کل جمعیت جهان را تشکیل می دهد.
وقتی صحبت از موهای قرمز شد، موهای قرمز ممکن است برای همیشه وجود نداشته باشند. دانشمندان پیش بینی می کنند موهای قرمز تا 100 سال آینده بخشی از استخر ژنی نخواهد بود.
موهای شما در واقع همیشه در حال رشد نیستند. در حالی که همیشه موهایی روی سر خود دارید که در حال رشد هستند، تنها 90 درصد موهای شما در هر لحظه به طور فعال رشد می کنند. 10 درصد دیگر موهای شما در حال استراحت هستند.
نازک شدن مو در مردان بسیار رایج است و بیش از نیمی از مردان تا سن 35 سالگی علائم نازک شدن مو را نشان می دهند.
در مورد نازک شدن موها، باید به مقدار زیادی ریزش مو نیاز داشت تا اثرات طاسی نمایان شود. در واقع، اکثر مردان قبل از اینکه متوجه طاسی شوند، حدود نیمی از موهای سر خود را از دست می دهند.
ریزش مو بدون طاسی بسیار رایج است و هر فرد به طور متوسط روزانه بین 40 تا 150 تار مو از دست می دهد.
به تارهای مو توجه کرده اید که در مجرای فاضلاب می چرخند؟ وحشت نکنید! بیشتر موها پس از ریزش دوباره رشد خواهند کرد. در واقع، موها می توانند پس از ریزش تا 20 بار در طول زندگی دوباره رشد کنند.
بر خلاف تصور رایج، کوتاه کردن مو بر توانایی رشد آن تأثیری ندارد. بله، این شامل موهای ریش شما نیز می شود که پس از تراشیدن آن ها ضخیم تر نمی شوند. با این حال، کوتاه کردن موهای شما از شر موخوره خلاص می‌شود، که در صورت اصلاح نشدن می‌تواند سلامت و استحکام موهای شما را مختل کند.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


4 + = دوازده