استایل آقایان

استایل آقایان

امروزه با وجود آرایشگاه های متعدد در سطح شهر تهران ، پیدا کردن و انتخاب یک آرایشگاه مردانه مناسب که علاوه بر رعایت موارد بهداشتی در دوران کرونا ، در حرفه ی آرایشگری نیز حرفی برای گفتن داشته باشد ، کار بسیار دشواری است. در اینجا به مواردی در خصوص استایل آقایان بسیاری برای کوتاه کردن مو و اصلاح صورت در جست و جوی یک آرایشگر فوق حرفه ای هستند که بتوانند به او اعتماد کنند.

بسیاری برای بهتر شدن استایل آقایان به دنبال یک آرایشگاه متناسب میگردند ، آرایشگاه پندار بختیاری در حال حاضر آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد .

اگر به دنبال نام و آدرس بهترین آرایشگاه مردانه در تهران هستید، این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

 

تاثیر اهمیت آرایش در تیپ و استایل آقایان

نگاهی به تاریخچه آرایشگاه

با کشف وسایل اصلاح از جنس برنز در مصر باستان شاید بتوان گفت قدمت اصلاح و آرایش در جهان به 3500 سال قبل از میلاد مسیح برمی گردد. در دوران قدیم در آرایشگاه ها که به سلمانی موسوم بودند ؛ علاوه بر اصلاح مو ، خدماتی مانند زخم بندی ، دندان کشی ، ختنه ، حجامت و برخی از مداواهای اورژانسی مانند بریدگی ها نیز مرسوم بود که مربوط به استایل آقایان  می شد.

تاثیر اهمیت آرایش در تیپ و استایل آقایان


خدمات مرسوم در آرایشگاه مردانه

امروزه مفهوم آرایشگاه های مردانه نسبت به دهه های گذشته تفاوت کرده است. در سال های گذشته وظیفه آرایشگر مردانه فقط اصلاح مو و صورت مشتری بود ؛ اما اکنون خدمات مختلفی در آرایشگاه های مردانه ارائه می شود.

در آرایشگاه های مردانه با خدماتی مانند پاکسازی پوست ، ماساژ صورت ، ماسک صورت ، کوتاهی مو ، سشوار ، حالت‌دهی مو ، مرتب نمودن ناخن‌ها و گریم داماد توسط آرایشگر انجام می شود. البته این خدمات را بهترین آرایشگاه مردانه در تهران به صورت فوق حرفه ای و تخصصی به مشتری ارائه می کند.

خدمات ماسک صورت در بهترین آرایشگاه مردانه در تهران

برای افرادی که دنبال سرویس های ویژه زیبایی صورت مانند ماسک جوانی و زیبایی هستند یافتن یک آرایشگاه حرفه ای که بتواند این خدمات را به خوبی ارائه کند کار مشکلی است. چون هر آرایشگاهی این خدمات را ارائه نمی کند.

تاثیر اهمیت آرایش در تیپ و استایل آقایان

پرسنل بهترین آرایشگاه مردانه در تهران که در ادامه با آن آشنا خواهیم شد ؛ انواع مدل موی جدید مردانه ، خدمات داماد ، ماسک جوانی و زیبایی و دیگر خدمات مربوط به یک سالن شیک آرایش مردانه را به صورت حرفه ای انجام می دهند.

گریم داماد

آرایش داماد اهمیت ویژه ای برای مشتری دارد ؛ چون قرار است برای یک شب ماندگار و به یاد ماندنی آماده شود. آرایش داماد مهارت های خاصی را می طلبد که هر آرایشگری پتانسیل و امکانات آن را ندارد.

تاثیر اهمیت آرایش در تیپ و استایل آقایان

داماد نیز همانند عروس باید به بهترین شکل ممکن آرایش شود تا به بهترین شکل ممکن شب به یاد ماندنی را رقم بزنند. داماد برای آراستگی و گریم دامادی ، به یک آرایشگاه مردانه خوب و معتبر نیاز دارد. گریم داماد از اهمیت بسزایی برخوردار است و تاثیر آن در عکس‌ها و فیلم‌های شب عروسی ، برای یک عمر ماندگار خواهد بود.
تاثیر اهمیت آرایش در تیپ و استایل آقایان

بهترین آرایشگاه مردانه در تهران با داشتن تجهیزات و مهارت فوق حرفه ای بهترین گریم های سه بعدی را برای دامادها در نظر گرفته تا داماد دیگر دغدغه ای بابت ظاهر خود نداشته باشد و به امورات دیگر جشن عروسی مانند گل‌فروشی و سالن آرایش عروس برسد.

معرفی بهترین آرایشگاه مردانه در تهران

سالن آرایشگاه « پندار بختیاری » خدمات پیرایش داماد را به صورت پکیج گریم حرفه ای داماد ، پیلینگ پوست ، پاکسازی پوست ، ماساژ ، بخار برای سر و صورت ، گریم متعادل سازی زاویه ی صورت با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین لوازم آرایشی و بهداشتی ارائه می نماید.

بهترین آرایشگاه مردانه در تهران علاوه بر اصلاح به زیبایی مشتریان خود نیز اهمیت داده و با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین برندهای آرایشی و بهداشتی روز دنیا به تقویت مو می پردازد. از جمله خدمات تقویت مو در این آرایشگاه می توان به ویتامینه مو جهت ترمیم موهای آسیب دیده ، نازک و بد حالت ، پروتئینه و … اشاره کرد.

خدمات بهترین آرایشگاه مردانه در تهران

سالن آرایشگاه « پندار بختیاری » جهت رفاه مشتریان خود خدمات زیر را ارائه می نماید:

  • اصلاح موی سر و صورت
  • گریم و متعادل سازی چهره
  • اصلاح موی کودکان
  • گریم داماد
  • تقویت مو، پروتئینه و ویتامینه
  • براشینگ و حالت دهی مو
  • کراتینه و صاف کردن مو
  • پدیکور و مانیکور ناخن
  • پاکسازی صورت
  • رنگ مو

مدیریت بهترین آرایشگاه مردانه در تهران

مدیریت بهترین آرایشگاه مردانه در تهران با آقای « پندار بختیاری » است که با سابقه درخشان از جمله سفر به ارمنستان و شرکت در مستر کلاس آکادمی IGP با تدریس استاد هنری زادور و در ادامه سفر به ترکیه و حضور در مستر کلاس menspire انگلستان با تدریس استاد josh lamonaca بین سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ خدمات منحصر به فردی به مشتریان خود ارائه می کند.

اگر علاقه مند به حضور در بهترین آرایشگاه مردانه در تهران هستید جهت وقت دهی از سایت www.pendarbakhtyari.com بازدید کنید.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


− سه = 1